Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiberbiztonsági Incidenskezelő munkatárs - éjszakai műszak

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.25.
Jelentkezési határidő: 2019.06.27.

Ügyfelünk egy technológiailag élvonalba tartozó nemzetközi informatikai vállalat kiberbiztonsági csapatába keres új kollégát

Incidenskezelő munkatárs -éjszakai vagy nappali műszakban

Az új munkatárs a vonatkozó működési eljárásoknak megfelelően kezeli, észleli különféle külső forrásból származó kiberincidenseket és reagál rájuk. Ugyanakkor részt vesz a taktikai és stratégiai megelőzést szolgáló projektekben.

Feladatok

- Az eseményekre való napi szintű reagálás.

- Network és host központú analízis

- Azonosítja a veszélybe került számítógépeket.

- Kisebb és közepes méretű projektek menedzselése.

- Eseményanalízis.

Elvárások

- Éjszakai munkára való hajlandóság (éjfél - 8:30) a globális időzónák lefedése érdekében

- Releváns tapasztalat, szakirányú felsőfokú végzettség előny

- Az APT, Cyber Crime és hasonló taktikák ismerete

- Információbiztonság területén szerzett tapasztalatok

- CISSP, CISM, vagy hasonló certificate előny

- Kiváló kommunikációs készség.

Juttatások

- Versenyképes fizetés, cafeteria

- Barátságos, magas szakmai színvonalú munkakörnyezet

- A teljes folyamat kezelése (részfeladatok helyett)

Jelentkezés: Bartus László

kiberbiztonsagi-incidenskezelo-munkatars_44@starjobs.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre