Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kézi kiszedő / Raktáros

  • Szakmunkásállások.hu
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

X. kerületi céghez keresünk új munkatársat

KÉZI KISZEDŐ / RAKTÁROS

munkakörre, azonnali kezdéssel.

Feladat:

  • komissiózás
  • megrendelt áruk kiszedése, csomagolása
  • készlet ellenőrzése
  • raktári rend fenntartása

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés

Fizetés:

  • átlagosan nettó 180-200.000 Ft/hó

Jelentkezni önéletrajz küldésével elektronikus úton vagy a megadott telefonos elérhetőségek egyikén: 06-70-882-9500, 06-70-321-3618, 06-70-321-6252.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre