Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kézi csomagoló

  • Company_icon Popz Europe Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

POPZ EUROPE KFT.

A POPZ amerikai tulajdonú, pattogatott kukorica termékek egyik vezető gyártója, termékeit világszerte több mint harminc országban forgalmazza. A POPZ mikrohullámú pattogatott kukorica termékei a legmagasabb minőséget képviselik a piacon. A POPZ európai gyártóbázisa Debrecenben található.

Az üzem bővítése és gyártási volumen növekedése miatt Debreceni üzemünkbe keresünk Kézi csomagoló munkatársat, aki a magyar vállalat termelési csapatához csatlakozna.

FELADATOK:

  • gyártósoron gyártott termékek csomagolása és raklapra helyezése, termékek címkézése
  • kézi anyagmozgatás
  • betanított munkafolyamatok elvégzése
  • a gyártással kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • munkaterület tisztán tartása

KÖVETELMÉNYEK:

  • általános iskolai végzettség és csomagolói munkakörben szerzett tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása munkanapokon
  • precíz munkavégzés, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség

AMIT NYÚJTUNK:

  • versenyképes fix jövedelem és teljesítményen alapuló bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatás
  • vidéki munkatársaknak utazási támogatás
  • tiszta, légkondicionált munkakörnyezet
  • stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre