Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kézi csomagoló

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Különféle termékek kézi csomagolásával foglalkozó megváltozott munkaképességű munkatársakat keresünk budapesti műhelyünkhöz

Feladatok:

  • Beérkező termékek tárolásának biztosítása

  • Termékek azonosítóval való ellátása (kód, címke ragasztás)

  • A beérkezett anyagok, áruk le-, illetve felszedése, kicsomagolása

  • Csomagolóeszközök,a szállításra váró anyagok, áruk előkészítése

  • Kézi csomagolás

Elvárások:

  • Monotóniatűrés

  • Munkájára igényes

  • Pontos munkavégzés

  • Megbízhatóság

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (Határ úti metrómegállóhoz közel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a kezi-csomagolo_115@starjobs.hu e-mail címen vagy hívja a 06/1-456-0700 telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre