Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kézi anyagmozgató (Nyíregyháza)

HSA Kft.
Régió: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.06.22.
Jelentkezési határidő: 2019.07.14.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kézi anyagmozgató

Főbb feladatok:

  • Rakodás előkészítés
  • Rakodás és árurögzítési folyamatban való aktív részvétel (termékek mozgatása, fóliázása, rögzítése)
  • Berakodás során a késztermékek mennyiségének és csomagolásminőségének folyamatos ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Munkaterület rendben tartása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Céges buszjárat
  • Cafetéria, bónusz
  • Részvétel cégen belüli nyereményjátékokban

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 581 5824-es telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre