Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key account operátor

  • Waberer's International Nyrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

A Waberer s International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

KEY ACCOUNT OPERÁTOR

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra;
  • Megbízások kezelése, a levállalt fuvarfeladatok nyomon követése és az ehhez szükséges információáramlás biztosítása;
  • A fuvarfeladatok rögzítése és a fuvarfeladatok során felmerülő problémák elhárítása;
  • A partnerköréhez tartozó kintlévőségek behajtásában történő közreműködés;
  • A fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása;
  • Számlázás előkészítése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Középfokú ANGOL nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen német/francia nyelvek.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási tanácsadó, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Key account manager
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre