www.cvonline.hu

Key account manager

  • A hirdetés 913 napja lejárt

A HuBakers-Trade Kft.

Key account managert

 keres sütő-, cukrász- és édesipari alapanyagok értékesítésére,

országos területi hatáskörrel, azonnali kezdéssel.

FELADAT:

  • Üzleti kapcsolatok építése és fenntartása a kulcsfontosságú ügyfelekkel
  • Potenciális kulcsfontosságú ügyfelek felismerése a piacon és azok folyamatos akvizíciója
  • Részvétel az eladási terv összeállításában
  • Árkalkulációk kidolgozása, szerződéses feltételek tárgyalása
  • A cég képviselete és prezentálása az üzleti tárgyalásokon a vállalati stratégiával összehangolva

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELE:

  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat és meglévő kapcsolatrendszer a kiemelt sütő, cukrász- és édesipari ügyfelekkel
  • Többéves sütőipari, cukrászipari ás édesipari piaci és alapanyag ismeret
  • Felsőfokú élelmiszeripari vagy hasonló felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • SALES beállítottság
  • Ügyfélcentrikus magatartás
  • Terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, asszertív attitűd
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • Siker és teljesítmény orientáltság
  • Üzleti szemlélet
  • Dinamizmus
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Korábbi értékesítési tapasztalat területi képviselői, üzletkötői pozícióban.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil szervezeti háttér
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Összetartó csapat

  • Bérigény megadásával az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges