www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.07.15.

Pozíció leírása / Job description

Globális jelenléttel bíró, nagy múltú Megbízónk számára, Key Account Manager szakembert keresünk "Beverages" kategóriában, az alábbi pozícióba

Feladatok:

- Vending Key Account vevők és kiemelt Operátorok kezelése
- a kezelt partneri kör forgalmi és jövedelmezőségi adatainak tervezése, nyomon követése és teljesítése, az ehhez kapcsolódó stratégia kidolgozása
- a partneri körhöz tartozó automata géppark menedzselése
- kiemelt csatornákban potenciális Key Account partnerek felkutatása
- központi stratégiai célok és irányok megvalósítása
- együttműködés az éves tervezési folyamatokban, illetve a disztribúciós hálózat folyamatos fejlesztésében
- működési stratégia pro-aktív fejlesztése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- min. 3 év kiemelt vevőkezelésben szerzett tapasztalat FMCG szektorban
- magyar kávépiac alapvető ismerete
- kiemelkedő kommunikációs készség és komplexitás kezelés
- proaktivitás, stratégiai szemlélet
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
– hosszútávú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő