www.cvonline.hu

Key account manager

  • A hirdetés 1424 napja lejárt

Key Account Manager

Az IM-Digital Kft. állásportál csoportja 1999 óta működik. Az Inform Média csoport tagja, mely jelen van Magyarországon, Romániában és Ausztriában is. Cégünk jelenleg az alábbiak szerint keres értékesítő kollégát:

Feladatok:

  • Online szolgáltatások, hirdetési felületek értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő, komplex hirdetési ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, szerződéskötés
  • CRM rendszer használata

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett minimum 3-5 év tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Értékesítési attitűd
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Stressz tűrő képesség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Laptop, mobiltelefon
  • Alapbér + teljesítményarányos bérezés
  • Fiatal, energikus, összetartó csapat
Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2014.03.04.