Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Magyarország egyik vezető FMCG vállalatához Key Account Managert keresünk, budapesti munkavégzéssel.

Pozíció leírása / Job description

- A felelősségi körébe tartozó összes meglévő független partner és csatorna kezelése, az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalati stratégával összhangban.
- A partnerek folyamatainak magas szintű kezelése, elemzése, az üzletfejlesztés kidolgozása, figyelembe véve a vállalat stratégiáját, céljait és terveit.
- A partnerekhez tartozó budget hatékony felhasználása szem előtt tartva a volumen és profit növekedést.
- Az átadási árak menedzselése, a belső limit árak betartása, az árkalkulációk kidolgozása.
- Prezentációk, döntést előkészítő anyagok készítése (riportok, piaci adatok)
- A területi értékesítés támogatása a hálózati stratégiai minél sikeresebb megvalósítása érdekében
- Versenytársfigyelés
- A partnerek bónusz és marketing számláinak teljes körű kezelése a vállalati rendszer elvárásai szerint

Elvárások / Requirements

- Értékesítési területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- Felsőfokú (ideálisan kereskedelmi/gazdasági) végzettség
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség, proaktív, önálló munkavégzés
- MS Office alkalmazások professzionális használata (különös tekintettel Excel és PowerPoint)
- SAP ismeret, kiskereskedelemi láncok magas szintű ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

- Lehetőség csatlakozni az egyik legismertebb, vezető FMCG vállalathoz
- Kiváló munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
- Versenyképes juttatási csomag
- Nyelvi képzések

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Key account manager
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre