Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest, Magyarország

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.
Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, német tulajdonban levő cég. Ipari létesítmények számára értékesítenek minőségi műszaki termékeket és ehhez kapcsolódó szolgáltatásokat.
Értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Új szerződéses ügyfélkapcsolatok kidolgozása, ezek megvalósítása és folyamatos felügyelete
  • Élő nemzetközi szerződéssel rendelkező ügyfelekkel stratégiai kapcsolattartás, szerződéses feltételeknek megfelelő kiszolgálás szervezése
  • Partnerek által kiírt tenderek, pályázatok előkészítése, ajánlatok kidolgozása
  • Új értékesítési csatornák, vevőszegmensek felderítése, felmérése, felfuttatása
  • Együttműködés az értékesítés magyar és külföldi munkatársaival
  • Hunter és farmer tevékenység ellátása egyaránt
Elvárások:
  • Legalább műszaki középfokú végzettség
  • 3-5 év tapasztalat műszaki területen B2B értékesítésben
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlat kiemelt partnerek kezelésében, új partnerek megnyerésében
  • Ágazati ismeretek a fémmegmunkálás, gyártástechnológia területén
  • Tárgyalóképes és megnyerő fellépés vezetői szinten is
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Termelővállalatoknál (gyógyszer, vegyipar, gépipar) kialakult aktív vevőkapcsolatok
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményarányos prémiumrendszer)
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, nemzetközi háttér, kiváló munkahelyi légkör
  • Cégautó korlátlan magánhasználattal, kommunikációs eszközök
  • Egészségszűrő csomag
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központtal de országos munkavégzés
  • Frissített, részletes szakmai önéletrajzát kérjük csatolja jelentkezéséhez!
Helyek Pest
Budapest
Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre