Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key-Account Manager

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.29.
Jelentkezési határidő: 2019.11.14.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Európa egyik vezető világítástechnikai cégének magyarországi leányvállalatához keresünk kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser kollégát. A magyar leányvállalat a termékek értékesítését látja el Magyarország területén.

Feladatkör, felelősségek:

A key account manager feladatai:

• részvétel a cég értékesítési és operatív team-jének munkájában

• kapcsolatteremtés és kapcsolattartás kiemelt partnerekkel, partnerkapcsolatok bővítése, piaci térnyerés elősegítése, a megbízóknál felmerült igények feltérképezése

• kapcsolattartás beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel és egyéb potenciális ügyfelekkel, információ szolgáltatás és árajánlatok formájában

• Magyarország területén a cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése

• árajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés (főbb kereskedelmi feltételek: ár, határidő, műszaki részletek hozzárendelése), a termékek leszállításának koordinálása

• beszerzési folyamatok koordinálása (back office bevonásával)

• együttműködés a magyar műszaki értékesítő csapattal

• együttműködés az egyéb országokban dolgozó kollégákkal

• nemzetközi projektekben való részvétel

• részvétel az anyacég által szervezett tréningeken

• kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvétel.

A leendő key account manager (KAM) a magyar leányvállalat alkalmazottja, de munkájának irányítója, koordinálója a leányvállalat ügyvezetőjén túlmenően a régió (CEE) vezető key account menedzsere. A KAM munkáját egy nemzetközi csapat tagjaként végzi. Napi munkája során kapcsolatban van Európa más országaiban tevékenykedő kollégáinkkal. A velük folytatott kommunikáció nyelve angol.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• üzleti diploma/ nemzetközi tanulmányok,

• kapcsolódó szegmensben (logisztika, kereskedelem, ipar, autóipar vagy irodai alkalmazások) és szerepkörben eltöltött releváns sales, minimum 5 éves tapasztalat (nemzetközi tapasztalat előny) 

• tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)

• „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

• határozott fellépés, lényegre törő előadásmód

• önálló probléma megoldási képesség külföldi környezetben is

• magas szintű számítógépes ismeretek (CRM, Sales Force, Dialux, AutoCad)

• ügyfélközpontú üzleti gondolkodás

• kooperatív, proaktív személyiség, magasfokú munkabírás

• kihívások vállalása, kitartás, sikerorientált munkaszellem

• rendszeres külföldi (európai) kiküldetések vállalása

Amit kínálunk:

• szakmailag rendkívül vonzó, kihívást jelentő projektek

• versenyképes jövedelem

• laptop és mobiltelefon

• céges autó

• motiváló, jó munkaszellem a cégnél

• segítőkész munkatársak

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás. (Német nyelvtudás előny.)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk anyacége egyike Európa vezető cégeinek az innovatív világítástechnikai termékek és szolgáltatások területén. A magyar leányvállalat a termékek értékesítését látja el Magyarország területén. Ennek keretében napi munkájuk során szakmai támogatást nyújtanak a tervezőknek, kivitelezőknek és beruházóknak, elsősorban termékbemutatók, műszaki adatszolgáltatás, világítástechnikai tervezés formájában. Kiemelt partnereik jellemzően neves európai cégek magyarországi vállalatai. A magyar leányvállalat székhelye Budapesten van.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre