Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Magyarország egyik legjobb húsipari cége számára

 Key Account Managert

keresünk.

FELADATOK

  • Hypermarket láncokkal napi kapcsolattartás
  • Kiemelt vevők értékesítési forgalmának és profitabilitásának folyamatos figyelemmel kísérése, elemzése, értékelése, javaslattétel a forgalom növelésére
  • Beszerzőkkel napi kapcsolattartás, a hálózatok központjainak rendszeres látogatása, üzletkötőkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Belföldi forgalomba kerülő termékek központokba történő belistáztatása
  • A kiemelt vevők és partnerei fizetési kötelezettségei teljesítésének folyamatos ellenőrzése
  • A vevőköltségek nyomon követése, ellenőrzése
  • Vevőnkénti akciós javaslatok előkészítése, akciók utánkövetése, kiértékelése és elemzése

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3-5 év élelmiszeriparban, hasonló munkakörben szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer a magyar hypermarket láncokkal (húsiparban előny)
  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi diploma előny)
  • B” kategóriás jogosítvány

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Kötetlen munkaidő
  • Negyedéves bónusz, jóléti juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre