Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • Az álláshirdetés 8 napja lett frissítve

Prosperáló, 25 éve alapított informatikai cég keres B2B szolgáltatás és termék értékesítéshez, kapcsolattartáshoz

KEY ACCOUNT MANAGERT

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angolnyelvtudás
  • Agilis, rátermett hozzáállás
  • Önálló, felelős munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Tapasztalat nem feltétel, de nagyteljesítményű nyomtatási megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat előny

Juttatások:

  • Fix alapbér + jutalék
  • Cégautó, telefon, laptop, reprezentáció
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, jövedelmező karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Várjuk a fényképes jelentkezését.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre