Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

A cégcsoport nemzetközi értékesítési osztályának támogatása, mely magában foglalja a meglévő legfontosabb vevőink gondozásában való közreműködést,
Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás , új megrendelések megszerzése;
A cégcsoport nemzetközi kulcsfontosságú üzleti partnereinek magyarországi gyáraival a kapcsolatok ápolása;
Ártárgyalások lebonyolítása;
Új projektek és új vevők megszerzése;
Kalkulációs team támogatása az árajánlatok elkészítésében;
A projektmenedzsment támogatása a változás menedzselés terén.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Átfogó informatikai ismeretek (MS Office, beleértve az MS Projectet is)
Aktív angol és/vagy német nyelvismeret
Utazási hajlandóság
Érvényes B kategóriás jogosítvány

Előny:

Alumínium öntészet területén szerzett tapasztalat
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396(Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Autóipari tapasztalat Erős szervezési és megvalósítási készség
Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek

Amit nyújtunk

Versenyképes juttatási csomag
Vállalati gépjármű
Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
Változatos, sokrétű feladatok
Lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
Folyamatos fejlődési lehetőség
Hosszútávon biztos munkahely

Helyek Sátoraljaújhely
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Cvonline.hu ügyfél

Nemzetközi GPS nyomkövetéssel és helymeghatároz...
Budapest, Pest

Key Account Manager - IT

HAYS Hungary Kft.

Partnerünkről Key Account Managert keresünk IT ...
Budapest

German Speaking Key Account Manager

CPL JOBS

German Speaking Key Account Manager (JO-1905-42...