Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.19.
Hirdetés azonosító: 2139270

Világszerte elismert C-Parts gyártó és értékesítő cégcsoporti B2B kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A piac feltérképezése, piaci trendek figyelése, előrejelzések készítése, értékesítési tervek kidolgozása a feladatkörébe tartozó piaci területen található autóipari, fémfeldolgozó- és gépipari vevőkör vonatkozásában
  • Az értékesítési tervek teljesítésének koordinálása szoros együttműködésben a vevőkkel, az anyavállalattal, a saját belső értékesítéssel és logisztikával
  • Szorosan követi a vevőkörrel meglévő szerződések ütemes, optimális teljesítését, intézkedéseivel biztosítja a vevőkör megelégedettségét
  • Új, kiemelt ügyfelek keresése, megnyerése a felelősségi körébe tartozó közép-, nyugat-dunántúli és budapesti régiókban
  • Az ügyfelekkel közösen műszaki-fejlesztési projektek indítása, koordinálása és megvalósítása
  • Ügyfélkörét tájékoztatja a legújabb fejlesztési eredményekről, a meglévő kereskedelmi konstrukciók továbbfejlesztésére javaslatokat dolgoz ki

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Többéves szakmai tapasztalat termelőeszközök értékesítése, gyártása területén, elsősorban az autóipari, fémfeldolgozási, gépgyártási ágazatokban
  • Gépszerkezeti elemek ismerete
  • Proaktív, dinamikus cselekvés, vevőorientált beállítottság
  • Kiváló tárgyalókészség, potenciális üzleti lehetőségek felismerése
  • Rugalmasság, gyors reagálás a piaci és vevőkapcsolati eseményekre, piaci trendek elemzésének képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Aktív részvétel az anyavállalati innovációk piaci bevezetésében
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget támogató szervezeti környezet
  • Versenyképes kereset, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó

A munkavégzés helye

Közép- és Kelet-Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KEY ACCOUNT MANAGER, Közép- és Kelet-Magyarország

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre