Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key Account Manager - IT

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.07.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.18.

Partnerünkről

Key Account Managert keresünk IT területtel foglalkozó Partnerünk számára, aki a külföldi-belföldi ügyfelek menedzseléséért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a nemzetközi és belföldi partner vállalatokkal való kapcsolattartás, key account management, inbound sales, megfelelő konstrukció megtalálása a partner számára, konzultatív értékesítés. Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, a saját területének menedzseléséért.

Feltételek

Minimum 4-8 éves tapasztalat hasonló munkakörben, közel anyanyelvi szintű angol nyelvtudás, szoftverfejlesztő cégnél szerzett tapasztalat, saas / paas értékesítési tapasztalat, farming mentalitás.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést és bónuszrendszert ajánl, innovatív startup környezetet, kutyabarát munkahelyet.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre