Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER (INDUSTRIAL MEASUREMENT TECHNOLOGY)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.
Amennyiben olyan cégnél szeretne dolgozni, amely EGYEDÜLÁLLÓ az ipari folyamatautomatizálás területén, évtizedek óta stabil szakembergárdával dolgozik, pályázza meg ezt a pozíciót, mert most lehetőség van hozzájuk bekerülni!

Ügyfelünk amerikai tulajdonú multinacionális cég, amely vezető szerepet tölt be többek között az ipari méréstechnika, a szabályozószelepek, illetve a folyamatirányító rendszerek területén. A magyar szervezetnek ez az ága értékesítéssel és komoly műszaki rendszerek szervizelésével foglalkozik. Évek óta stabil szakember gárdával működnek, amire nagyon büszkék.

A műszaki csapat közel 50 fővel dolgozik és jelenleg olyan MŰSZAKI végzettségű MÉRNÖKÖT keresünk, aki tapasztalattal rendelkezik vegyipari / gyógyszeripari / erőművi területen MŰSZAKI értékesítésében.

A pozíció megnevezése: KEY ACCOUNT MANAGER (INDUSTRIAL MEASUREMENT TECHNOLOGY)

Feladatok:

  • Felelős a hozzá rendelt termékek és szolgáltatások magyarországi piacának értékesítéséért és bruttó nyereségcéljainak eléréséért,
  • Meghatározza a piaci igényeket és sajátosságokat, kifejleszti és végrehajtja a stratégiákat és taktikákat a megrendelések növelése és a megrendelői vásárlói jövedelmezőség érdekében a megállapodás szerinti értékesítési területen és termékeken belül,
  • Aktívan meglátogatja a meglévő ügyfeleket a hozzárendelt termékvonalak és szolgáltatások népszerűsítésére, és új lehetőségeket keres ( ügyfél akvizíció),
  • Új lehetőségeket keres, hogy hozzárendelt termékeket és szolgáltatásokat adjon új ügyfeleknek és iparágaknak,
  • Megtárgyalja az Ügyfelekkel az ide vonatkozó Üzleti Megállapodásokat – beleértve a kedvezményeket, az ár- és a mennyiségi struktúrákat,
  • Karban tartja a hozzá tartozó értékesítési területekhez tartozó projektlehetőségek listáját,
  • Részt vesz a kijelölt üzleti egység / térség termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítését elősegítő ügyfélfejlesztési tevékenységekben pl. kereskedelmi kiállítások, vásárok és konferenciák,
  • Rendszeresen beszámol a közvetlen felettesének a piaci tendenciákról, a versenystratégiákról és az ügyfelek viselkedéseiről, amelyek befolyásolhatják a cég üzleti stratégiáit.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi Villamosmérnöki, Automatizálási, Vegyészmérnöki vagy Gépészmérnöki végzettség,
  • Min. 3-5 éves értékesítési tapasztalat ipari területen (erőmű, vegyipar, gyógyszeripar, élelmiszeripar, olajipar, gázipar),
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Tapasztalat ipari automatizálási technológiákban.

Juttatások, ajánlat:

  • A szakterületen EGYEDÜLÁLLÓ szakmai fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő juttatási csomag várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre