Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Key Account Manager és Team Lead

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Az Ön új cége:

Globális, innovatív gyógyszeripari partnerünk keres Budapest valamint Közép-Magyarország lakhellyel Magyarország egész területén való munkavégzésre.

Az Ön új pozíciója:

KAM feladatok: 50%

  • A kiemelt partnerek látogatásainak megtervezése, megszervezése és lebonyolítása a megadott földrajzi területen
  • Rövid és hosszú távú üzleti terv készítése a megadott területre, a teljesítmény rendszeres elemzése, értékelése
  • Ügyfélkapcsolatok építése, ápolása
  • Rendezvények önálló szervezése, aktív részvétel országos és főként regionális rendezvények szervezésében és lebonyolításában

Team Leader feladatok: 50%

  • 2 KAM munkájának a felügyelete, szakmai irányítása
  • A Business Unit Manager iránymutatásai szerint a KAM feladatok coordinálása egész Magyarország területén

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész vagy  egészségügyi főiskolai végzettség
  • Minimum elvárás 3 éves szakorvoslátogatói tapasztalat, előny a kardiometabolikus területen szerzett tapasztalat
  • Key account managementben eltöltött gyakorlat vagy kórházi látogatásban, tendereken induló termékekkel szerzett tapasztalat
  • Előny: termékbevezetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete

Mire számíthat partnerünktől:

  • folyamatos tanulás, szakmai fejlődés
  • termékbevezetéssel tapasztalatszerzés
  • versenyképes fizetés
  • autó belföldön korlátlan magánhasználattal
  • laptop, mobil, bónusz, cafeteria

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre