www.cvonline.hu

Key account manager / értékesítő

  • A hirdetés 88 napja lejárt

Több, mint 25 éves múltú, meghatározó szerepet betöltő magyar tulajdonú középvállalat

munkatársat keres budapesti központjába

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel és viszonteladókkal
  • A megkötött megállapodások teljesítése
  • Éves értékesítési tervek teljesítése
  • Új termékek listázása, választékbővítés és optimalizálás az adott partnernél
  • Piac elemzés és információ gyűjtés
  • Aktív részvétel a vállalat értékesítési stratégiájának kidolgozásában

Rendszeres jelentési kötelezettség: havi, negyedéves és éves szinten

Elvárások:

  • Minimum 5 éves, FMCG területen szerzett key account management tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Élelmiszer vagy gyógyszer piaci ismeret előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszer és excel haladó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség
  • Dinamikus, motivált, lendületes hozzáállás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kereskedői véna

Amit kínálunk:

  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Key account manager, Key account manager
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.24.