Ugrás a tartalomra
KEY ACCOUNT MANAGER (14-9631)
pozícióba.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

KEY ACCOUNT MANAGER
(14-9631)

pozícióba.

Feladatok:

  • Nagy értékű gépek értékesítése,
  • Meglévő ügyfelek részére szaktanácsadás, személyes látogatások megszervezése és lebonyolítása,
  • Árajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése,
  • Kapcsolattartás a külföldi anyacéggel.

Elvárások:

  • Nagy értékű gépek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Céges autó (magánhasználatra is),
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal országosan.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9631”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása