Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER – Kerti Gépek Értékesítése

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Világszerte elismert szerszámgép gyártó és értékesítő cégcsoport Budapesten működő kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A piac feltérképezése, piaci trendek figyelése, előrejelzések készítése, értékesítési tervek kidolgozása a feladatkörébe tartozó piaci területen
  • Az értékesítési tervek teljesítésének koordinálása szoros együttműködésben a vevőkkel és a központi irodával
  • Szorosan követi a vevőkörrel meglévő szerződések ütemes, optimális teljesítését, intézkedéseivel biztosítja a vevőkör megelégedettségét
  • Új, kiemelt ügyfelek keresése, megnyerése a felelősségi körébe tartozó régiókban
  • Ügyfélkörét tájékoztatja a legújabb fejlesztési eredményekről, a meglévő kereskedelmi konstrukciók továbbfejlesztésére javaslatokat dolgoz ki
  • Riportok, statisztikák készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú (gazdasági, kereskedelmi vagy műszaki) végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Többéves szakmai tapasztalat kerti gépek, szerszámgépek értékesítése területén
  • Proaktív, dinamikus cselekvés, vevőorientált beállítottság
  • Kiváló tárgyalókészség, potenciális üzleti lehetőségek felismerése
  • Rugalmasság, gyors reagálás a piaci és vevőkapcsolati eseményekre, piaci trendek elemzésének képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Aktív részvétel az anyavállalati innovációk piaci bevezetésében
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget támogató szervezeti környezet
  • Versenyképes kereset, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó

A munkavégzés helye

Országos

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KEY ACCOUNT MANAGER – Kerti Gépek Értékesítése, Országos

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre