Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Készülékkezelő (extrakciós üzem)

  • Company_icon TEVA Gyógyszergyár Zrt.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Debreceni telephely

Alapanyaggyártó Igazgatóság
Termelés

Készülékkezelő

munkatársat keres

Feladatok:

  • gyógyszeralapanyag-gyártás a termelésirányító és a gyártáskísérő lap utasításai szerint folyamatos 3 műszakban
  • gyártáskísérő lapok és egyéb előírt dokumentumok vezetése
  • extrakciós üzemi gépek, berendezések, tároló tartályok biztonságos kezelése kezelési utasítások szerint
  • gépek és munkakörnyezet tisztántartása, termékváltásos takarítás utasítás szerinti végrehajtása

Elvárásaink:

  • vegyésztechnikus végzettség/vegyészmérnök, biomérnök, vegyész BSc
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • alap szintű angol nyelvtudás
  • vegyipari/gyógyszeripari tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre