www.cvonline.hu

KÉSZLETGAZDÁLKODÓ MUNKATÁRS - SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI TERÜLET

Régió:

Pest
Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 778508
lejárt

  Megbízónk a világ minden táján működő skandináv szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkező szállítmányozó, logisztikai cégeket vásárolt meg.
A cég sikerének másik záloga az ütőképes munkatársi gárda, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk KÉSZLETGAZDÁLKODÓ MUNKATÁRS - i pozícióba, 2 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Készletellenőrzés;
  • Készleteltérések rendezése;
  • Komissiózott áruk ellenőrzése;
  • Szavatossági idő ellenőrzése;
  • Leltározás;
  • Minőségi ellenőrzés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Raktározásban, illetve készletellenőrzésben szerzett minimum 2 - 3 éves tapasztalat;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Erkölcsi bizonyítvány;
  • Érvényes targoncavezetői engedély és gyakorlat, elektromos szállító, homlokvillás és gázos targoncára.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés;
  • Modern raktár;
  • Hosszú távú, biztos munkahely;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Jó csoportlégkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye Budaörs, ezért a munkahely megközelítését egyénileg tömegközlekedéssel kell megoldani!
  • A munkaidő 2 műszakos munkarendben történik: a reggeli műszak: 5,00-14,00 h a délutános műszak 14,00-23,00 h.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Pest