Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Készletgazdálkodási és raktárvezető - Vác

  • ContiTech Fluid Automotive Hungary
  • Vác, Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több, mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.
Légy te is a Continental tagja váci telephelyünkön!

Készletgazdálkodási és raktárvezető - Vác (Job ID: 87052BR)

Feladatai:

  • A váci gyár raktárainak szakmai irányítása
  • A gyári anyaggazdálkodási folyamatok folyamatos monitoringja, fejlesztése a szervezet igényeinek megfelelően
  • Kiszállítások-beérkezések felügyelete, ellenőrzése
  • Gyári szintű készletgazdálkodási mutatók felügyelete és fejlesztése
  • Az SAP könyvelések folyamatos ellenőrzése, szükség esetén a megfelelő intézkedések kezdeményezése
  • Prioritások meghatározása, a csoportok tevékenységének minősítése, a munkamódszerek javítása
  • Az éves készletfelmérő leltár gyári szintű lebonyolítása az anyaggazdálkodási vezető iránymutatása alapján
  • Külső telephelyen működő raktárak irányítása

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Vezető tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Magas szintű SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat.

Kontakt személy: Poscher Csilla
ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Telephely: 2600 Vác, Külső Rádi út 290/1.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre