www.cvonline.hu

Készletellenőr

  • Company_icon Ceva Logistics Hungary Kft.
  • Location_icon Százhalombatta, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A CEVA-nál a kiválóság az egyik legfontosabb vállalati érték. Munkatársaink szenvedélyesek és elkötelezettek a logisztika iránt, értik és napi szinten megélik az ellátási lánc kihívásait.

Keményen dolgozunk, megoldásokban, nem problémákban gondolkodunk, és örömmel tölt el mindannyiunkat, hogy együttműködve, ügyfeleinknek megoldásokat szállítva elérhetjük kitűzött céljainkat.

Ha ezek az értékek számodra is fontosak, csatlakozz százhalombattai csapatunkhoz

pozícióba

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak rád:

  • Raktári árukészlet ellenőrzése
  • Kimenő áru szúróróbaszerű mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Folyó és álló leltározási feladatok
  • Komissiózás során felmerülő problémák megoldása
  • Egyéb, készlettel, annak ellenőrzésével kapcsolatos feladatok

A pozíció sikeres betöltéséhez az alábbiakkal kell rendelkezned:

  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • Alapfokú excel tudás
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktivitás és problémamegoldó készség
  • Raktári tapasztalat előnyt jelent
  • Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent

MIT AJÁNLUNK NEKED?

  • Piacképes bért,
  • Mérvadó szezonális bónuszt
  • Emelt hétköznapi túlóra pótlékot a téli szezonban
  • Ingyenes céges buszjáratot,
  • Beiskolázási, év végi utalványt
  • Vidám, motiváló vállalati légkört
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Előrelépési, tanulási lehetőséget
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet

Ha mindezt vonzónak találod, küldd el hozzánk -lehetőség szerint csak az elérhetőségeidet tartalmazó- önéletrajzodat.

Helyek Százhalombatta
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre