Készletelemző | Material Planning and Inventory Analyst - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Naprakész készletfelügyelet a gyártási területeken. A különböző területeken folyó anyagáramok folyamatos nyomon követése és elemzése. Leltárbeli különbségek kiváltó okainak feltárása. Az ehhez kapcsolódó jelentések és dokumentációk elkészítése. Időszakos készletellenőrzéssel a készlet pontosság folyamatának felügyelete, javítása együttműködve a különböző részegységekkel.

Végzettség:
Felsőfokú pénzügyi/gazdasági/logisztikai végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2 év tapasztalat, termelő vállalatnál raktározás, készletellenőrzés területén.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Folyékony angolnyelv ismeret ERP rendszer ismeret (SAP, BaaN, Oracle) Professzionális MS office ismeret Analitikus gondolkodásmód Jó prezentációs képesség

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2017.11.11.