Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KÉSZLET ELLENŐR (8 óra, 2 műszak)

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.10.31.
Jelentkezési határidő: 2019.11.07.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba:

CYCLE COUNTER - KÉSZLET ELLENŐR

Feladatok:

  • A gyártás / javítás során felhasználásra kerülő alapanyag készletek és a javítás alatt álló és megjavított késztermékek  készletszintjének ellenőrzése
  • Rendszeres éves/féléves készletezési program előkészítésében és lebonyolításásában való résztvétel
  • Feltárt anyaghiányok, meghibásodott alkatrészek, selejtek, valamint rendszer adathibák jelentése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Számítógép használat (MS office)
  • Több műszakos munkarend vállalása (8 óra, 2 műszak)
  • Pontosság, precízitás
  • Targoncavezetői jogosítvány előny
  • Hasonló munkakörben vagy raktározásban szerzett tapasztalat előny
  • Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat előny (SAP, ORACLE)

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség egy jó csapatban
  • Hosszútávú munkahely
  • Bejárás támogatás
  • Munkásszállás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre