Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Készház Projekt Menedzser INTS/11/106

Hajdú-Bihar megyei partnercégünk részére keresünk

Készház Projekt Menedzser

munkatársat

Partnercégünk egy megújult szereplő a hazai piacon, amelynek alapítója egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező építőipari vállalat. Vállalkozásuk célja, hogy egyedülálló, kiváló német minőségű automatizált technikával, családi házakat és középületeket építsen. Folyamatosan bővülő, fiatalos csapatukba keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

  • A kivitelezési projektek menedzselése
  • A projekt csapat feladatainak koordinálása
  • Az alvállalkozók és beszállítók munkájának összehangolása
  • Projekt ütemterv készítése, nyomon követése és a határidők betartása
  • A kivitelezés és az ütemtervnek való megfelelés ellenőrzése
  • A projekt pénzügyi koordinációja
  • Felmerülő műszaki problémák kezelése
  • Kapcsolattartás a megbízóval és a megrendelővel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat projektvezetésben és építési koordinációban
  • Ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, célorientált munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Polgár

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Polgár
Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre