Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Készáru ellenőr

  • HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
  • Téglás, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés tegnap lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, háztartási gépek, készülékek gyártásával és értékesítésével

foglalkozó cég

KÉSZÁRU ELLENŐR

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szerelő sorokon már ellenőrzött, becsomagolt készülékek mintavételes ellenőrzése, teljeskörű vizsgálata
  • A késztermékek tételeinek minősítése ellenőrző lista alapján
  • A vizsgálati eredmények dokumentálása nyomtatványokon, számítógépen
  • A vizsgálati eredmények visszacsatolása a szerelő sorok felé
  • Minta készülékek vizsgálata, tesztelése
  • Visszáru minősítése tételesen, adatok rögzítése
  • Kereskedőkkel és a műszaki területtel való állandó kapcsolattartás, együttműködés
  • Saját területéhez kapcsolódó dokumentáció rendben tartása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú, villamosipari végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Előny: hűtő- és klíma technikai szakmai végzettség, HAJDU termékek ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk elektronikusan vagy az alábbi postai címre:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás külterület 0135/9

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre