www.cvonline.hu

Kertész

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Kecskeméti lakóparkba kertész munkában jártas, megbízható munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a lakópark utcai részére telepített növények, virágágyak, bokrok és faültetvények gondozása
  • talaj előkészítés, ültetés, növényápolás, növényvédelem, trágyázás
  • növények öntözése, metszése, fűnyírás
  • növényvédelem, gyomirtás
  • hulladékok összegyűjtése, szeméttárolóba öntése
  • járdák tisztán tartása
  • kerti berendezések, szerszámok kezelése

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • precizitás
  • rugalmasság

Munkaidő: napi 4 óra

A munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezni lehet a 36/ 70 967 38 34 telefonszámon.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Aktiválás időpontja 2015.02.27.