www.cvonline.hu

Kertész

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Budapesti munkahelyünkre állandó munkára teljes munkaidős állásra,

Kertész

végzettségű vagy kertészetben jártas, józan életű munkatársat keresünk.

Jogosítvány szükséges, bérezés megegyezés szerint. Budapestiek jelentkezését várjuk.

Érdeklődni az alábbi +36 20 934 0369 telefonszámon lehet.

Az önéletrajzokat várjuk a "jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gyártástámogató minőségbiztosítási mérnök

Trenkwalder Kft

termelés támogatása,hibamegelőzési tervek kidol...
Miskolc

Gyártási karbantartó

A telephelyen üzemelő gépek, berendezések szaks...
Budapest