Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Kertész


  • A hirdetés 190 napja lejárt

A visegrádi Hotel Silvanus**** felvételre keres

kertészt.

Feladatok:

  • növény- és fű gondozás a szálloda teljes területén, kívül és belül,
  • ültetés,
  • locsolás,
  • gazolás.

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Jelentkezéskor kérjük tüntessék fel, hogy milyen pozícióra jelentkeznek.

Helyek Budapest
Pest
Visegrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Kertész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.09.19.
Egyéb hasonló állások Önnek
Termelésvezető kertész

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...
Pest


KERTÉSZ / KERTÉPÍTŐ / KERTFENNTARTÓ

Work4you

100%-ig magyar tulajdonban lévő, kertépítéssel ...
Taksony, Pilisvörösvár, Pest, Budapest


Szerszámkarbantartó

Trenkwalder Kft

Berendezések, gyártóeszközök állagmegóvásának b...
Tokod