www.cvonline.hu

Kertész-udvaros

  • A hirdetés 375 napja lejárt

A SODEXO Services Kft. több mint 50 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezik helyszíni szolgáltatások területén. Partnereink jellemzően multinacionális nagyvállalatok, akiknek fontos a SODEXO ügyfélközpontú, kimagasló, értéket képviselő szolgáltatása.

Nemzetközi nagyvállalati partnerünk csömöri gyáregységébe keresünk

munkatársakat.

Feladatok:

  • Általános kertészeti tevékenyég ellátása
  • Külső gyárterület rendben tartása
  • Hulladékkezelési és síkosságmentesítési feladatok

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős fizikum
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előny:

  • Középfokú szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

Csömör, megközelíthető: Gödöllői HÉV, Kistarcsa kórház megálló

Amit kínálunk:

  • Hétköznap egy műszakos 8 órás munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Korrekt bérezés és juttatások

Jelentkezni önéletrajzzal e-mailben lehet. Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.

Helyek Csömör
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Kertész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 200000
Aktiválás időpontja 2017.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre