Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Kertész segéd állás - D-74343 Sachsenheim (Stuttgarter Raum)

Silverhand Hungary Kft
Régió: Magyarország, Külföld

Hozzáadva: 2019.05.19.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Németország

Munkavégzés helye: Németország, D-74343 Sachsenheim (Stuttgarter Raum)

Munkakezdés: minél előbb

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszú távra, Németországba

kertész segédet

Az Ön feladata:

  • Munkavégzés kövekkel
  • Bejáró, beálló kövezése
  • Évente kb 6 hét gyomirtási munka
  • Fűnyírás
  • Kertész melletti munkavégzés

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Kertész segédként vagy építőiparban szerzett tapasztalat
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés
  • Munkaidő: minimum 35, maximum 60 óra/hét, heti 5-6 nap vállalása szükséges, havi 168 óra – Túlóra vállalható (25% túlóra pótlék)

Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: bruttó 12.50 - 13,50 euró / óra
  • Német partner által intézett szállás (egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, kb. 100 euró)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Kertész

Magisz Kft.

Kertész, udvaros munkakör Feladatok: fűnyírás b...
Hajdú-Bihar, Debrecen

Kertész állás - D-74343 Sachsenheim (Stuttgarter Raum)

NémetországSilverhand Hungary cégünk a Silverha...
Külföld

R&D Manager

Trenkwalder Kft

Continue building the foundation for organizati...
Pécs