Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kertész / Gondnok - kiemelt bérrel (Budapest III. kerület)

  • Unix Autó Kft.
  • III. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Szenvedélyed a kertészkedés? Ha a karbantartásban is van tapasztalatod és környezeted igazi ezermesterként jellemez, Te vagy a mi emberünk!

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, Budapest, III.kerületi ingatlan kert gondozási és karbantartási feladataira keres munkaerőt az alábbi pozícióba:

Kertész / Gondnok – kiemelt bérrel

Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt, 100 %-ban bejelentett bérezés
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon-magánhasználatra is, munkaruha, vállalati kedvezmények
  • Kiszámítható munkaidő heti 40 órában-hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
  • Igényes munkakörnyezet és modern munkaeszközök: minden körülmény adott lesz ahhoz, hogy gördülékenyen végezhesd a napi munkát

A Te feladataid:

  • A kert ápolása, gondozása (fűnyírás, sövényvágás, kaszálás, gyomlálás, járófelületek takarítása stb.)
  • Idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése az ingatlanban
  • Az eszközök megfelelő használata és karbantartása, a felmerülő problémák jelentése
  • Kisebb műszaki problémák elhárítása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal (kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Megbízható és lojális vagy
  • Önálló munkavégzés, gyors problémamegoldás jellemez
  • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád
Helyek III. kerület
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Házvezető, gondnok, bejárónő, Mezőgazdasági munka
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Kertész, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre