Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kertész / Gondnok – kiemelt bérrel (Budapest III. kerület)

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, Budapest, III.kerületi ingatlan kert gondozási és karbantartási feladataira keres magára és munkájára igényes, megbízható munkaerőt az alábbi pozícióba:

Kertész / Gondnok – kiemelt bérrel

Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt, bejelentett bérezés (teljes munkaidős bejelentés)
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
  • Kiszámítható munkaidő heti 40 órában
  • Igényes munkakörnyezet

A Te feladataid:

  • A kert ápolása, gondozása (fűnyírás, sövényvágás, kaszálás, gyomlálás, járófelületek takarítása stb.)
  • Idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése az ingatlanban
  • Kisebb műszaki problémák elhárítása, elháríttatása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal (kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Megbízható és lojális vagy
  • Önálló munkavégzés, gyors problémamegoldás jellemez
  • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Kertész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre