Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kert projekt eladó

Régió: Budaörs, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.12.07.
Jelentkezési határidő: 2018.12.08.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budaörsi áruházunkba

KERT PROJEKT ELADÓ

munkatársakat keresünk:

FŐBB FELADATOK:

  • egyedi vevők kiszolgálása
  • vevőspecifikus ajánlatok készítése
  • az OBI-s szortiment termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • a teljes eladási folyamat önálló végig vitele a beszerzéstől a kiszállításig
  • vevőápolás, vevőkkel történő kommunikáció

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • ha Ön egy vérbeli eladó
  • a felelősségi körébe tartozó termékekről teljes körű ismerettel rendelkezik (kerti növények, kertépítő elemek, locsolás technika, kerti gépek, stb.)
  • Ön teljesítmény és eredményorientált
  • Ön csapatjátékos és a csapat sikere az elsődleges cél
  • felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezik

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállaltnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • átlagon felüli bérezés
  • havi prémium
  • étkezési hozzájárulás
  • karácsonyi jutalom
Miért az OBI? Az OBI összeköti az embereket.
Több mint 48.000 kollégánk elkötelezettségének köszönhetően egy nemzetközileg rendkívül sikeres vállalat vagyunk. Napról napra 11 ország több mint 650 OBI áruházában teszünk meg mindent, hogy vevőink valamennyi kívánságát teljesítsük. Mindannyiunk szeme előtt egy kép lebeg: mi legyünk és maradjunk Európa vezető áruháza az otthonteremtés terén. Ezért folyamatosan növekszünk. Gyakran még saját magunkon is túlmenően.
Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre