Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.10.09.
Jelentkezési határidő: 2019.10.09.

Magyarország egyik legjobb húsipari cége számára

 KERESKEDELMI VEZETŐT

keresünk.

Feladatok

  • Az export és belföldi kereskedelem irányítása, fejlesztési stratégia kialakítása/felsővezetői koordinációja, az értékesítési csapat vezetése
  • A kereskedelmi adatok, információk folyamatos elemzése, értékesítési keretszerződések jóváhagyása
  • Az értékesítési elképzelések átalakítása akciótervekre, összhang megteremtése a gyártás/termelés folyamataival
  • P&L fókusz, a vállalat bevételeinek növelése, a budget elvárásokat túlteljesítése, veszteségek minimalizálása
  • Árak koordinációja/kidolgozása, árképzés
  • A kereskedelmi tevékenység színvonalát emelő, bővülését eredményező szervezési- és fejlesztési intézkedések inspirálása, esetleges új értékesítési módszerek bevezetése
  • A forgalom, a versenytársak folyamatosan figyelemmel kísérése, piaci folyamatok, piackutatások elemzése/értékelése
  • A vevőköltségek, a kintlevőségek nyomonkövetése/ellenőrzése, együttműködve a kontrollinggal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kb. 10 év tapasztalat FMCG (friss áru/élelmiszer) területen, vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Export-import menedzser, Export-import szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre