Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • Multiszint Kft.
  • Budapest, Pest, XX. kerület
  • A hirdetés 5 napja lejárt

MIÉRT PONT MI?

  • Mi egy olyan szervezet vagyunk, ahol valóban megbecsüljük, egyben értékeljük is azon kollégáink teljesítményét, akik professzionális munkájukkal hozzájárulnak cégünk sikereihez
  • Biztosítjuk a folyamatos továbbképzésed
  • Családias légkörben dolgozhatsz, nincsenek egylégterű irodák, nem zavarjátok egymást
  • Telephelyünk könnyen megközelíthető, akár autóval (ingyenes parkolás), akár tömegközlekedéssel járnál be.

Leendő kollégánkat keressük

munkakörbe

AZ ELVÉGZENDŐ FELADATAID:

  • Szállítási dokumentumok rögzítése, és a hozzá tartozó dokumentumok ellenőrzése.
  • Szerződött partnerek, illetve egyedi megrendelés hó végi vagy azonnali számlázása a partnerek részére.
  • Új partnerek, illetve meglévő partnerek adatainak rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szerződések érvényességének ellenőrzése, lejárat esetén újítása.
  • A kommunális, illetve szelektív hulladékszállítás folyamán partner reklamációk, adatmódosítások kezelése
  • Projektek kezelése, táblázatok készítése, kapcsolattartás az adott projektvezetővel az építkezési adatokkal kapcsolatban.

MIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Jó kommunikációs készséget
  • Stressztűrést
  • Önálló munkavégzést
  • Kreativitást
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Navision rendszer ismerete
  • Hulladékgazdálkodási/környezetvédelmi ismeretek, tapasztalat

MIT AJÁNLUNK NEKED?

  • Céges telefont, akár magán telefonálásra is
  • A jól végzett munkád elismerését
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget
  • A munkakört jelenleg is betöltő személytől betanulási lehetőséget
  • Stabil, bejelentett munkaviszonyt egy 23 éve működő cégcsoportnál
  • Fiatalos, élettel teli , de kiegyensúlyozott irodai környezetet, barátságos légkört
  • Fejlődési lehetőséget

KINEK AJÁNLJUK EZT A MUNKAHELYET?

  • Pozitív életszemléletű, lendületes embernek
  • Aki a megoldást keresi és nem a kifogásokat
  • Aki fiatalos, pörgős, tud csapatban is dolgozni, de a vezető távollétében is elvégzi a rá bízott feladatokat
  • Lehetsz akár pályakezdő is, ha tudsz és szeretnél fejlődni, tanulni, mert betanítunk és támogatunk!

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: XX. kerület, Attila utca 62.

Fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igénnyel várjuk jelentkezésed!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre