Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi Ügyintéző

  • Gips-Protech Kft.
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Budapest X. kerületben 20 éve folyamatosan fejlődő kereskedelemmel és kivitelezéssel foglalkozó vállalkozásunkba, keresünk kereskedelemben gyakorlatot szerzett kollégát vagy kolléganőt.

FELADATOK:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Bejövő-kimenő megrendelések készítése
  • Szállítólevelek, számlák elkészítése iktatása
  • Szállítások koordinálása

ELVÁRÁSOK:

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Dinamikus, problémamegoldó, rugalmas, gyors, igényes munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Talpraesett, ügyfélközpontú, eredményorientált személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1 – 2 éves tapasztalat
  • Szárazépítészeti, vagy egyéb építőipar ismerete
  • Logisztikai ismeretek és tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest X. kerület

JELENTKEZÉS: fényképes szakmai önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens, Kereskedelmi specialista
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre