Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi szervező

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A Zalai HUKE Kft. új munkatársát keresi

pozícióba.

Amivel foglalkozni fogsz:

  • a telephelyen kívüli hulladék mozgások naprakész számítógépes nyilvántartása, kapcsolt bizonylatok elkészítése, a kapcsolódó eredeti bizonylatok begyűjtése, rendszerezése
  • kereskedelmi vezető által megadott egyedi árak rögzítése a nyilvántartó rendszerbe
  • számla előkészítése, feladása
  • napi kapcsolattartás a partnerekkel, szállítási időpontok egyeztetése, bizonylatok (szállítólevél, EKAER, CMR, zöld lista) bekérése/megküldése, adategyeztetés

Téged keresünk ha:

  • középfokú végzettséged van
  • szívesen foglalkozol adminisztrációval és már rendelkezel pár éves tapasztalattal belőle
  • felhasználói szinten használod a Ms Office-t
  • precizitás jellemző Rád
  • proaktív vagy és nem ijedsz meg a kihívásoktól

Előnyt jelent ha:

  • alapszinten beszélsz angolul vagy németül

Amit mi cserébe kínálunk:

  • egy családias, környezettudatos, stabil munkahelyet
  • szakmai fejlődést
  • bejelentett fix havi bért

Munkavégzéshelye: Zalaegerszeg

Helyek Zalaegerszeg
Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Szervező-programozó (Java fejlesztő)

PBS International Kft.

Megye:   Budapest A pozíció leírása:   A pénzüg...
Budapest

Szállítmányozás szervező / fuvarszervező

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk, a saját piacán jól ismert és piacvez...
Veszprém, Veszprém

Kereskedelmi munkatárs

Nail Shop Bt.

Kereskedelmi munkatárs Feladatok: Vevők, ügyfel...
Budapest, Pest