www.cvonline.hu

Kereskedelmi Supervisor (játékipar)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk számára keresünk Merchandise Supervisor feladatkörbe angolul beszélő, tapasztalattal rendelkező, agilis, dinamikus szakembert a játékipar területére.

Feladatok:

- Merchandiser feladatok ellátása, retail hálózat kezelése
- Merchandiser csapat irányítása, coach-olása, koordinálása
- Értékesítési tanácsadás, ellenőrzés, új rendszerek felállítása
- Folyamatos riportálás a vezetőség részére, előrejelzések készítése
- Alkalomszerű, teljes körű Trade Marketing tevékenységek koordinálása
- Havi akciótervek tervezése, végigkísérése, értékelése

Elvárások:

- Legalább 2-3 értékesítésben eltöltött tapasztalat (középvezetői vagy supervisori gyakorlat előny)
- Erős kommunikációképes, tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív használat)
- B kategóriás jogosítvány
- Agilis, dinamikus attitűd
- Csapatjátékos, mégis önálló és fejlődni vágyó személyiség
- Értékesítői szemlélet, újszerű megközelítés
- Felsőfokú végzettség
- Trade Marketing területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Multinacionális, növekvő vállalat, meghatározó piaci szereplő
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú lehetőség, szakmai perspektíva

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -