www.cvonline.hu

Kereskedelmi rendszeradminisztrátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 976590
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi olaj-és gázipari társaság  részére keresünk kereskedelmi rendszeradminisztrátor munakörbe munkatársat budapesti munkahelyre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Non-oil business üzletág támogatása megfelelő SAP adatokkal
  • Listázások tesztelése
  • Kategória management támogatása
  • Napi beszerzési / eldási ár kontrollálása
  • Promóciók rögzítése SAP-ban, aktiválás előtti ellenőrzése
  • Fejlesztési folyamatokban való részvétel
  • Felmerülő problémák riportolása
  • Promóciók dokumentálása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás ( írásban és szóban )
  • MS Office, Internet, Outlook
  • Jó analitikai, elemző képeség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Tapasztalat kiskereskedelmi beszerzés / értékesítés területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések

Jelentkezését a Link megjelenítése oldalán történő regisztrációt követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére, és fizetési igénye megjelölésére.