Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • Scanimpex Hungary Kft.
  • Pomáz, Pest, Budapest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Scanimpex Hungary Kft. jakuzzik és hidromasszázs kádak gyártásával és forgalmazásával és ezekhez szükséges alkatrészek értékesítésével foglalkozik.
Pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • számlázás, számlák kezelés
  • pénztár kezelése
  • kapcsolattartás a cég partnereivel
  • kimutatások készítése
  • árú összekészítése
  • árukiadás

Elvárás:

  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • önállóság
  • problémamegoldó képesség
  • precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • word, excel programok magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Pomáz, Céhmester u. 3

Várjuk fizetési igénnyel ellátott, fényképes önéletrajzot.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pomáz
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre