Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk

Kereskedelmi munkatárs

munkakörbe.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel (angol vagy francia nyelven is)
  • Értékesítő csapat támogatása
  • Esetlegesen új partnerek felkutatása
  • Árajánlatok, szerződések adminisztrálása
  • Kapcsolattartás vevők és a belső szerviz között, felmerülő problémák kezelése
  • Számlák ellenőrzése, rögzítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol és francia nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
  • Nyitottság az emberek iránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezési csomag
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Lendületes és összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása