Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi munkatárs

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

KERESKEDELMI MUNKATÁRS

pozícióba keresünk kollégát

Feladatok:

  • Magyar és külföldi beszállítókkal, való kapcsolattartás telefonon, e-mail-ben, időnként személyesen
  • Fuvarszervezés, kimenő, bejövő szállítások koordinálása
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Táblázatkezelés, nyilvántartások kezelése Excelben
  • Együttműködés, kapcsolattartás vevőkkel, partnerekkel, reklamációk kezelése
  • Piackutatás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban (végzettséget igazoló papír helyett a valós nyelvtudás preferált)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, stabil Excel tudás
  • Jó numerikus készségek
  • Jó kommunikációs készség, kedves barátságos attitűd
  • Megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Legalább 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos , családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Munkakör: 8 órás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre