Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi menedzser - Szolnok

Régió: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.10.12.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Dinamikusan fejlődő társaságunk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A munkakör célja: Kereskedelmi területi munkatársak támogatása a Vállalat üzleti célkitűzéseinek elérése érdekében.

Szolnok

Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz? Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?

Feladatok:

  • kereskedelmi területi munkatársak munkájának felügyelete, támogatása,
  • a terület fejlesztése, begyűjtések maximalizálása,
  • a Társaság szabályzata és belső folyamatai betartásának biztosítása,
  • kis létszámú csoport irányítása.

Elvárások:

  • diploma és/vagy biztosításközvetítői hatósági vizsga,
  • tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban, értékesítésben szerzett tapasztalat, szervezési, csapatvezetési készségek,
  • kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalókészség,
  • elemző és problémamegoldó képesség, vezetői készség,
  • képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére,
  • B kategóriás vezetői engedély.

Előny:

  • biztosításközvetítői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kiváló karrierlehetőséget kínálunk egy stabil hátterű pénzintézetnél, valamint szakmai fejlődési lehetőséget, változatos szakmai kihívásokat,
  • vállalati gépjárművet,
  • versenyképes juttatást,
  • dinamikus szervezetet,
  • fiatalos, nemzetközi környezetet,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőséget.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási menedzser, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Kereskedelmi specialista, Területi képviselő, Üzletfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre