Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi manager (manageri feladatok) (Törökbálint)

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Középvezetői Integrációs Program (KIP) - Budapest és vonzáskörzete

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • Áruosztályok munkájának irányítása (Kereskedelmi és humán területeken)
  • Vállalat kereskedelmi politikájának biztosítása
  • Választék és akciós politika megvalósítása
  • Árosztályokhoz tartozó célszámok biztosítása
  • 3-15 fős csapat irányítása, fejlesztése és motiválása
  • Munkaszervezés meghatározása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (akár pályakezdőként is)
  • Középfokú végzettség és több éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Precizitás és pontosság
  • Vásárlóközpontú, rugalmas személyiség
  • Szervezőkészség és döntéshozó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség
  • Jó teherbíró képesség

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Mobiltelefon
Helyek Pest
Budapest
Törökbálint
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Kereskedelmi specialista, Üzletfejlesztő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre