Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi / Logisztikai asszisztens

Régió: XV. kerület, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2020.01.21.
Jelentkezési határidő: 2020.02.16.

FMCG szektorban, üdítőital disztribúcióval foglalkozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL!

Feladatok:

  • logisztika, árufeladás/kiszállítás koordinálása (szállítási megbízások, árufeladások napi szinten)
  • készletgazdálkodás raktározási szabályok hatékony alkalmazása, előírások betartása, kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése (bevételezés, készletfigyelés, selejtezés, áruátvétel, visszáruzás)
  • kiemelt ügyfelek rendeléseinek kezelése, szállítólevelek készítése, feldolgozása, rendelés-kiszállítás nyomon követése, reklamációk kezelése (többnyire EDI-n keresztül)
  • a vezetők munkájához szükséges klasszikus asszisztensi feladatok ellátása, ügyintézés
  • jelentési táblázatok, prezentációk készítése, formai kialakítása
  • forgalmi riportok készítése, logisztikai információs adatlapok készítése
  • EKÁER rendszer használata

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • 2-3 éves asszisztensi vonalon szerzett tapasztalat (előny: kereskedelmi/logisztikai tapasztalat)
  • erős Excel ismeret
  • gyors reakciókészség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rugalmasság
  • angol nyelvismeret előny

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Helyek XV. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre